Само информация - NO Coment

Все что касается политического устройства Болгарии, международных отношений, и т.д.

Модератор: Юрий

Само информация - NO Coment

Сообщение sluchaen » 16/03/2006, 15:22

http://www.segabg.com/online/article.as ... id=0001301

Не бейте меня, ето просто газета....
Роза не кричи :D
Животът е смъртоносна болест предавана по полов път!
sluchaen
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 127
Зарегистрирован: 22/02/2006, 14:39
Откуда: BG, Sofia

Сообщение a11ex » 17/03/2006, 13:02

Случаен, никой не се кани да те бия :lol: поради една интересна информация, коята ти си изпратил.
Не че е аз съм съгласен със всички авторски изводи, но съм намерил няколко интересни въпроси, на коите в Русия няма отговора. И освен това, аз много обичам да чета форумите, които обикновено вървят след такива статии. Така че, благодаря още веднъж:lol:
a11ex
a11ex
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 737
Зарегистрирован: 13/10/2004, 18:50
Откуда: BG

Спасибо

Сообщение sluchaen » 17/03/2006, 19:31

Спасибо Алекс! :D Я хотел только информироват! Ето статия о Росии в централния български печат. Счетох, че може да е интересно за форума.
Животът е смъртоносна болест предавана по полов път!
sluchaen
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 127
Зарегистрирован: 22/02/2006, 14:39
Откуда: BG, Sofia


Вернуться в Политика...

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8