отели в Санкт Петербурге

о туризме и отдыхе, но не подходит по теме в другие форумы

Модератор: Юрий

отели в Санкт Петербурге

Сообщение migal_bg » 06/07/2007, 17:12

Привет,
очень хочется сделать подарок родителям в виде поездки в Санкт Петербург, они там познакомились и поженились и етот город для них нечто специальное.
Нашла сайты с информацией об отелях и гостиницах, но как-то вслепую все ето, может порекомендуете нечто поконкретнее?

Предварительное спасибо!
migal_bg
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 06/07/2007, 13:47

Сообщение veselin velikov » 06/07/2007, 17:38

разнообразието от хотели е огромно...по моя скромен опит...ще ви предложа следното....

Пулковская....
http://www.hotelpulkovskaya.ru/
сравнително скъп хотел...но с добро ослужване...и отличен ресторант...приготвят бирата на място...или поне така твърдят.... :lol:
има лесен достъп до летището и до центъра....мисля..че имха дори собствен микробус за тази цел...намира се близко до метростанция "Московская"...

Выборская....
http://san.multi-tour.ru/viborg/viborg.aspx
може би един от най евтините хотели..които успях да открия в Санкт Петербург....намира се близо да метростанция "Черная речка"....условията за живот са на сравнително ниско ниво...но все пак става за живеене...като изключим наличието на огромни комари... :lol:
veselin velikov
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 316
Зарегистрирован: 31/01/2006, 13:26
Откуда: България , Търговище

Сообщение Федорец Валерий » 06/07/2007, 17:58

Конкретные даты предполагаемого приезда Ваших родителей можете указать? Можете написать в личку, с понедельника подыщем необходимый вариант.
Може би аз бях техният екскурзовод в тогавашния Ленинград :lol: ?
Добре дошли в Ленинград-Санкт-Петербург.
Федорец Валерий
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 4981
Зарегистрирован: 22/08/2006, 12:50
Откуда: Санкт-Петербург

Сообщение veselin velikov » 06/07/2007, 18:04

има ли още такова понятие...екскурзовод с говорим български... :lol: :lol: :lol:
колко години вече няма организирани туристи от България....ех...а едно време какви времена са били.... :roll:
veselin velikov
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 316
Зарегистрирован: 31/01/2006, 13:26
Откуда: България , Търговище

Сообщение migal_bg » 06/07/2007, 18:17

Федорец Валерий писал(а):Конкретные даты предполагаемого приезда Ваших родителей можете указать? Можете написать в личку, с понедельника подыщем необходимый вариант.
Може би аз бях техният екскурзовод в тогавашния Ленинград :lol: ?
Добре дошли в Ленинград-Санкт-Петербург.


всъщност идеята ми е за следващата пролет :)
но се проявявам като организирана и с оглед на никаквата си до момента информация за цени и условия ми се искаше да започна по-отрано с изненадата им :)

благодаря за сведенията дотук, хубав уикенд на всички, от понеделник с нови сили :)
migal_bg
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 06/07/2007, 13:47

Сообщение Федорец Валерий » 06/07/2007, 18:36

Отговарям и на двамата ви, другари :lol: .
Екскурсоводите с говорим български са много малко, тъй като те първо трябва да получат лиценз, което в случая означава освен мангизите за самото лицензиране още и вземане на изпити в Ермитажа, например, или в някой друг известен музей. Но все пак ги има (говоря за екскурзоводите).
Пролетно време, преди да започнат белите нощи, местата във хотелите могат да се намерят (от демократичните до най-луксозните). От края на май хотелите в СПб са препълнени. Макар че за една двойка, сигурен съм, че могат да се намерят местата във тях. Всеки месец се откриват и неголемите частни хотелчета, където условията никак не са лоши. Така че, заповядайте, братушки. Обаждайте се, питайте. И на новото поколение можете да му разкажете, че не само белите мечки се разхождат по нашите улици, но и много хубави момичета :lol:
Приятна вечер желая на всички вас!
Федорец Валерий
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 4981
Зарегистрирован: 22/08/2006, 12:50
Откуда: Санкт-Петербург

Сообщение Алексей СПб » 07/07/2007, 01:12

В последние годы в Петербурге открылись многочисленные мини-отели, в большинстве - в историческом центре. Вполне возможно подобрать удачное сочетание цены, качества и местонахождения.
И еще раз повторю информацию, которую уже сообщал на форуме. 1-го июля в Петербург прибыла первая после долгого перерыва группа организованных туристов из Болгарии. Благодаря энергии и энтузиазму директора туристического агентства из Софии. Дано и една лястовичка да прави пролет!
Алексей СПб
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 979
Зарегистрирован: 30/04/2007, 02:29
Откуда: СПб


Вернуться в Общий

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1