Чипове

Законодательство Болгарии: конституция, кодексы, законы...

Модератор: Юрий

Сообщение Иван 25 » 18/12/2008, 01:06

inbress писал(а):А защо са ИЗТРИТИ , а не преместени? И къде са наказаните?
Теб например с какво те наказаха? Или си галеник на Юрий?

Абе господинчо, ти откъде се появи, кой си ти и кой е старият ти ник? То че темата е очевидна провокация, но какъв е този просташки език? Едва вчера дойде и започна да правиш забележки на Юрий. Да не се намираш на собствения си сайт?

Айде намали темпото и се дръж по-прилично.
Иван 25
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 845
Зарегистрирован: 26/02/2007, 23:52
Откуда: София

Сообщение inbress » 18/12/2008, 19:58

Не знам как е в Сингапур. Живея в България.

Юрий, не вземай нещата толкова навътре. Не съм провокатор.

Впрочем, шокиран суъм от бурните реакции. Това е темa, която може да бъде спокойно обсъждана или отмината с безразличие.
Tempus omnia revelat
Аватара пользователя
inbress
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 15/12/2008, 22:07

Сообщение Юрий » 18/12/2008, 20:46

inbress писал(а):Не знам как е в Сингапур. Живея в България.

Юрий, не вземай нещата толкова навътре. Не съм провокатор.

Впрочем, шокиран суъм от бурните реакции. Това е темa, която може да бъде спокойно обсъждана или отмината с безразличие.
На етом и остановимся тогда! Мне кажется, что все объяснили свою реакцию ...
Тему закрваю!
Юрий
Фирма "Контакт-БгРу" ЕООД, г.София, 1574, ул.Теменуга, 2А, ап.20, Болгария
тел: +359-878919265; +359-897919269, e-mail: yurij.abashev[A]gmail.com , Skype: abashev;
www.facebook.com/yurijabashev , http://vk.com/aboutbulgaria
Аватара пользователя
Юрий
Author
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 17473
Зарегистрирован: 16/03/2004, 14:19
Откуда: Sofia, Bulgaria

Пред.

Вернуться в Законодательство

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3