Поездка В.Търново-Молдова-Украина-Москва-Н.Новгород-Киров

Организуете группу - получите скидки на отдых... Найдите себе веселую компанию :)

Модератор: Юрий

Поездка В.Търново-Молдова-Украина-Москва-Н.Новгород-Киров

Сообщение chris70 » 07/07/2010, 21:30

Привет всем! Я болгар, женат на русская женщина. В начало Августе отправляюсь один (жена и дети уже там) на своей машине в Кирове ,Россия. Возвращаюсь тоже один 9 того Августа. Если кто то заинтересован ехать со мной до любую точку из ету дорогу, пожалуста пишите или звоните 0888 129300 - Христо.
Xpu100 skype: christ_b12
Аватара пользователя
chris70
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 07/07/2010, 21:19
Откуда: Болгария, Горна Оряховица

Re: Поездка В.Търново-Молдова-Украина-Москва-Н.Новгород-Киров

Сообщение KOLEV73 » 19/07/2010, 19:36

Здравейте, казвам се Колев от Бургас. Моят проблем е следният - от 5 месеца се опитвам да отида да работя в Русия.След питане по институцийте разбрах, че трябва да имам покана от руски работодател за да мога да замина.Предложения за работа имам доста,но когато разберат ,че нямам руско гражданство всеки казва,че е много трудно . Аз обаче не се отказвам и продължавам да търся начин за да замина. Мои близки руснаци ще ми дадат ,,приглашение,, но не знам дали то ще бъде валидно за да започна работа.Знаете ли какво е нужно още за да работи българин в Русия.Искам да работя като багерист,шофьор на тежкотоварни камиони ,булдозерист.По обявите виждам, ше търсят много такива работници, аз имам нужните квалификации и сертификати,но проблема е че нямам руско гражданство или ,,приглашение,, за работа. С удоволствие бих тръгнал с теб до всяка точка на Русия , защото виждам,че България е ,,Умряла работа,,.Поемам си всички разходи стига да знам ,че отивам и започвам работа постоянно и целогодишно, независимо каква ще е работата . Аз знам,че българинът трудно подава ръка ,но ще съм благодарен за всяка информация и съвет.Ще се радвам ако ми пишеш- kolevibulgaria@mail.ru
KOLEV73
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 07/07/2010, 08:32

Re: Поездка В.Търново-Молдова-Украина-Москва-Н.Новгород-Киров

Сообщение chris70 » 19/07/2010, 20:07

Разбирам вашите намерения, макар и да не съм съгласен, чее България е умряла работа в сравнение с Русия. Тожа е страна в която мащабите са различни тъй като и по територия и по население са далеч пред нас. Виж по фактора БНП на глава от населението, без нефт и газ са гола вода :). Но това е положението, имат го - значи го имат. По вашите въпроси е най-добре да се обърните към официалните руски представители, все пак това са хора които отговорно могат да ви обяснят реда и законите. Всеки друг не носи отговорност за това което говори или пише. Аз бих ви помогнал с удоволствие, но никога не съм се интересувал от работа в Русия. Жена ми е от там, но живеем в България за сега, казвам за сега защото светът е голям и кой знае къде може да ни отвее вятъра. Обявата е само и изключително за спътници, по време на пътуването. Желая ви успех!
Xpu100 skype: christ_b12
Аватара пользователя
chris70
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 07/07/2010, 21:19
Откуда: Болгария, Горна Оряховица


Вернуться в Ищу попутчика

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2