Рождество

музыка, театры, концерты, премьеры и т.д.

Модератор: Юрий

Сообщение Роман Димитров » 20/01/2007, 09:48

2 Пламен

Филмът се казва Down the Rabbit Hole, Надолу в заешката дупка - има се предвид дупката на Заека в "Алиса в страната на чудесата", в която пропада Алиса - и започват приключенията й.

Официалният сайт на филма е http://whatthebleep.com/rabbithole/

The Secret - сайт http://thesecret.tv/home.html - участват много от тези, които говорят в Заешката дупка...

Изтеглих ги от data.bg с торенти-моренти, много не разбирам. Имат БГ субтитри. Провери и на kolibka.com - хубав БГ сайт за документални филми, ама не знам сега "дават" ли да се теглят филми...
Колкото участници във форума, толкова Българии и Русии...
Аватара пользователя
Роман Димитров
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 723
Зарегистрирован: 02/01/2006, 16:50
Откуда: Болгария, София

Сообщение Роман Димитров » 20/01/2007, 10:10

Проверих: филмът го има на http://kolibka.com/ в раздела "Човек".
Колкото участници във форума, толкова Българии и Русии...
Аватара пользователя
Роман Димитров
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 723
Зарегистрирован: 02/01/2006, 16:50
Откуда: Болгария, София

Сообщение пламен » 20/01/2007, 10:26

Роман, мерси много, но как се свалят филми от kolibka.com ?
С торенти ли ? Аз уви, не ползвам, но ако няма друг начин, ще си сложа.
Още повече, гледам че са преведени ....
" Нъ възалка робием образомъ " - старобългарски (огладня като роб)
пламен
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 346
Зарегистрирован: 06/01/2006, 20:19

Сообщение Роман Димитров » 20/01/2007, 10:36

Мисля, че не е с торенти - просто сваляш със каквото сваляш файлове от браузъра си. Щракаш с десен бутон и - "Свали!"

Аз работя с "Опера" - последната й версия има и вградена възможност за сваляне с торенти - каквото и да значи това - и така свалям от data.bg Но са ми дали псевдоним и парола....
Колкото участници във форума, толкова Българии и Русии...
Аватара пользователя
Роман Димитров
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 723
Зарегистрирован: 02/01/2006, 16:50
Откуда: Болгария, София

Сообщение пламен » 20/01/2007, 11:04

Сега го разбрах - щракал съм, не където трябва (в/у субтитрите :mrgreen: )
Още веднъж Мерси и голямо сори на останалите за ОФтопа :?

П.С.
Точно за същото е , сега гледах І част. Хм, да невероятно. В нашият комерсиален свят, всичко това звучи меко казано странно, само че този път идва не от мистици и гадатели, а от нобелови лаореати - Бор ; Шрьодингер ; Хайзенберг ; Хокинг .....
Май, все пак има за какво да се замисли човек ....
" Нъ възалка робием образомъ " - старобългарски (огладня като роб)
пламен
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 346
Зарегистрирован: 06/01/2006, 20:19

Сообщение Кристина » 24/01/2007, 13:15

Ето что еще за ссилка непонятная! Зашел на сайт,оставил вирус,и ушел!
Очень приятно!- Царь! :)
Кристина
 

Сообщение нар » 24/01/2007, 15:02

осторожнее! не надо всякий спам открывать.
Мерси, и аз те обичам :)
Аватара пользователя
нар
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 5948
Зарегистрирован: 03/03/2005, 02:33
Откуда: Москва- Созопол

Пред.

Вернуться в Культурная жизнь Болгарии

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2