Помощ моля!

Здесь можете размещать ссылки на ваши фотографии и видео по городам Болгариии, сопровождая своими впечатлениями....

Помощ моля!

Сообщение виталия » 30/08/2014, 22:06

Здравейте! Помощ моля! Аз съм от Беларус, Минск. Моето име е Vita 29.08.2014 семейството ми и карах от София до Бургас в автобуса и забравих къде марка фотоапарат Nikon на. Помогнете му да се намери! Това е много необходимо! Дата на заминаване 29/08/2014, час на тръгване 13:00, стая 1913641. За съжаление, броят на автобусни аз не знам, той последваха полет София-Ахтопол. В Бургас, кацнахме в около 19:00 часа на автобусна спирка в близост до магазин Билла. Моля, кажете ми телефонните номера да се обадя, камерата може да се намери в крайна гара. Моля ви да ми помогнете! На снимките малко момиче, нейните родители и баба, фото градовете Приморско и Сандански. Камерата е в чантата, тя лежеше джоба български стотинки и писалка. Моля, свържете се с мен, наградата е гарантирана възвръщаемост най-малко снимки (изпратете имейл) - те са много важни за мен!
виталия
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 30/08/2014, 22:03

Re: Помощ моля!

Сообщение Bg » 31/08/2014, 07:37

Bg
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 68
Зарегистрирован: 26/01/2006, 01:21
Откуда: Bulgaria


Вернуться в Фото и видео по городам Болгарии

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1