Помощ за покупка от Москва за Пловдив (България)

Вопросы, которые не подходят по теме к другим форумам раздела "О Болгарии".

Модератор: Юрий

Помощ за покупка от Москва за Пловдив (България)

Сообщение kamen_1989 » 20/01/2016, 09:11

Здравейте приятели,

Имам нужда от вашата помощ. Искам да закупя няколко бройки (2-3) от http://motor-tester.ru/motor-tester_dis-6_dd_dr.html, но не мога да платя през интернет, защото ми отхвърля всякакви карти. Търся човек, който може да ми помогне, да ги купи от офиса в Москва и по някакъв начин да ми ги достави в България.

Някой може ли да помогне? Благодаря предварително!
kamen_1989
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 20/01/2016, 09:06

Re: Помощ за покупка от Москва за Пловдив (България)

Сообщение Murder » 20/01/2016, 10:07

Аватара пользователя
Murder
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 1442
Зарегистрирован: 06/06/2008, 08:12
Откуда: България

Re: Помощ за покупка от Москва за Пловдив (България)

Сообщение Юрий » 20/01/2016, 11:18

kamen_1989 писал(а):Търся човек, който може да ми помогне, да ги купи от офиса в Москва и по някакъв начин да ми ги достави в България.

Някой може ли да помогне? Благодаря предварително!
На форуме есть проводник на поезде Москва-София, свяжитесь с ним и договоритесь (см. в разделе Услуги).
Я заказываю периодически некоторые вещи из России.
Юрий
Фирма "Контакт-БгРу" ЕООД, г.София, 1574, ул.Теменуга, 2А, ап.20, Болгария
тел: +359-878919265; +359-897919269, e-mail: yurij.abashev[A]gmail.com , Skype: abashev;
www.facebook.com/yurijabashev , http://vk.com/aboutbulgaria
Аватара пользователя
Юрий
Author
 
Лет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форумеЛет на форуме
 
Сообщения: 17473
Зарегистрирован: 16/03/2004, 14:19
Откуда: Sofia, Bulgaria


Вернуться в Общий

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10